Du är välkommen att kontakta oss vid eventuella frågor. 

Telefon växel: 0415-148 80 | E-post välj direktkontakt


Besöksadress: 

Abicon I Hörby AB 

Sallerup 2120 

SE-242 91 Hörby


Koordinater

N55°48'31" E13°43'42"


DIREKTKONTAKT

Magnus Svensson  

VD


0415-148 81

magnus@abicon.se

Markus Eriksson

KAM & Försäljare - Myndighet


0415-148 83

markus@abicon.se

Hans-Eve Jönsson

KAM & Försäljare - Civilt

 

0415-399 407

hans-eve@abicon.se

Joakim Mårtensson

Konstruktör


0415-399 400

joakim@abicon.se

Magnus Samuelsson 

Projektledare och support


0415-399 401

samuelsson@abicon.se

Thomas Karlström

Produktionsledare och support


0415-148 84

thomas@abicon.se

Caroline Persson

Inköpsansvarig


0415-148 82

caroline@abicon.se

Matilda Nilsson

Reservdelar, fordonshantering och support


0415-399 408

matilda@abicon.se


 

  0415-148 80   |   Sallerup 2120, 242 91 Hörby