Du är välkommen att kontakta oss vid eventuella frågor. 

Telefon växel: 0415-148 80 | E-post: info@abicon.se


Besöksadress: 

Abicon I Hörby AB 

Sallerup 2120 

SE-242 91 Hörby


Koordinater

N55°48'31" E13°43'42"


DIREKTKONTAKT

Magnus Svensson  

VD


0415-148 81

magnus@abicon.se

Markus Eriksson

Säljare - Myndighet


0415-148 83

markus@abicon.se

Hans-Eve Jönsson

Säljare - Civilt


0415-399 407

hans-eve@abicon.se


Joakim Mårtensson

Konstruktör


0415-399 400

joakim@abicon.se

Magnus Samuelsson 

Projektledare och support


0415-399 401

samuelsson@abicon.se

Thomas Karlström

Produktionsledare och support


0415-148 84

thomas@abicon.se

Stefan Storjohan

Produktionsledare


0415-399 402

stefan@abicon.se

Caroline Persson

Inköp och reservdelar


0415-148 82

caroline@abicon.se

Glenn Andersson

Inköp och reservdelar


0415-399 408

glenn@abicon.se

 

  0415-148 80   |   Sallerup 2120, 242 91 Hörby